Hizmetlerimiz

MERCHANDISING

Merchandising;Satış noktalarında son tüketiciye yönelik yapılan ve satış artışı sağlamayı amaçlayan her türlü iletişim ve dikkat çekici aktiviteler bütünüdür.

Satış ve pazarlama eğitimlerini almış personel kadromuzla sizlere sadece tanzim ve teşhir hizmetini sunmuyor,aynı zamanda tüketici ile firmanın buluşma noktası olduğunun bilinci ile çalışacak ekiplerimizle tüketici ve marka arasında sadakat oluşturmak için gayret gösteriyoruz.

BORDROLAMA

Müşterilerimizin kadrolarına ilave olarak ihtiyaç duydukları ekstra personeli, belirli veya belirsiz bir süre için bordrolu olarak kiralamasıdır.Görev yapacak çalışanların her türlü özlük işlemlerinin eksiksiz ve zamanında yerine getirilmesi sorumluluğu, işveren sıfatıyla tarafımızdan eksiksiz olarak yerine getirilmektedir.

SATIŞ NOKTALARINDA PAZARLAMA

Mağaza içi aktiviteleriniz de görev alacak personelimiz deneyimli ekibimiz tarafından özenle seçilerek markanızı en iyi anlatacak eğitimlerden geçerek tüketicinizin karşısına çıkmak üzere satış noktasına yerleştirilir. Çalışmanın her aşamasında ekibimiz tarafından denetlenerek beklentileriniz doğrultusunda çalışmanın gerçekleşmesi sağlanır.

FUAR ORGANİZASYONLARI(host-hostes)

Gerekli eğitimlerini almış olan host ve hosteslerimizin firmanızın standında karşılama, yönlendirme, kayıt, ikram,servis gibi hizmetlerin başarıyla gerçekleşmesi sağlanır.

KAPIDAN KAPIYA PAZARLAMA

Marka bilinirliğini ve tanınırlığını artırmak için hedef kitlenin yoğun bulunduğu bölgelerde kapı- kapı dolaşarak her tüketiciye evinde ürün sunumu yapılan doğrudan satış yöntemidir. Tecrübeli ekibimizle birlikte tüketiciyle iletişim kurularak,marka ile tüketicinin bağ kurması sağlanır.